Dentystycznie Dzień Dobry!

DARIUSZ STOLARZ

DENTYSTYCZNIE DZIEŃ DOBRY!

DARIUSZ STOLARZ

Pomysł na agencję reklamową dedykowaną wyłącznie lekarzom dentystom dojrzewał od dawna. Jeśli jeszcze się nie znamy, to najwyższy czas się poznać!

Nazywam się Dariusz Stolarz i od przeszło 5 lat pracuję w agencjach reklamowych. Zanim do tego doszło miałem (dość wątpliwą) przyjemność studiowania prawa. Pewnego dnia sędzia sądu rejonowego, u którego odbywałem praktyki powiedział, że moje uzasadnienia wyroków czyta się jak dobry kryminał. To na dobre przesądziło o tym, czym zajmuję się do dzisiaj.

Pracowałem w małych i dużych agencjach reklamowych. Dla dużych i małych klientów. Z profesjonalistami i zupełnymi laikami. Przy projektach za miliony oraz pro publico bono. Byłem copywriterem, specjalistą ds. public relations i dyrektorem kreatywnym. Jestem także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu strategicznej komunikacji marki.

Od lat obserwuję ścieżkę jaką przebywają studenci stomatologii do momentu założenia własnego gabinetu. Postanowiłem wykorzystać tę wiedzę z pożytkiem dla wszystkich tych, którzy zamiast zajmować się promocją własnej firmy, wolą po prostu leczyć pacjentów.

MARKETING USŁUG MEDYCZNYCHDo współpracy przy :Dentystycznie.pl zaprosiłem osoby, z którymi miałem przyjemność pracować i przekonać się co do ich profesjonalizmu w praktyce. To prawdziwi specjaliści i pasjonaci swojego fachu, którzy po godzinach pracy w najlepszych agencjach chcą poświęcić swój czas dla Ciebie. Ręczę za nich, a oni za mnie. Dzięki temu już nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o to, komu powierzyć zlecenie.

WIĘCEJ NIŻ USŁUGAPomożemy Ci stworzyć coś więcej niż stronę internetową i materiały promocyjne. Stworzymy spójną wizję marki której można zaufać. Ty w tym czasie nie będziesz musiał odrywać się od swoich obowiązków związanych z tym co potrafisz najlepiej – leczeniem zębów. Dzięki wysokiej specjalizacji nasze usługi mogą być tańsze od tych oferowanych przez inne agencje, które w koszyku klientów mają pełne spektrum branży.

REASUMUJĄC BĘDZIE:✔ Taniej
✔ Profesjonalniej
✔ Szybciej

DARIUSZ STOLARZ

Absolwent prawa i strategicznej komunikacji marki. Od 6 lat związany z reklamą i marketingiem. Pracownik krakowskich agencji reklamowych i redakcji, freelancer. Stomatologia nie jest w jego życiu dziełem przypadku...

więcej >

Zobacz również

Blog post header image

Opłaty za odtwarzanie muzyki w gabinecie stomatologicznym?

Kontrole w lokalach usługowych nie są rzadkością. Poznaj swoje prawa!

więcej >
Blog post header image

Zdobądź certyfikat i zostań DENTYSTĄ NA MEDAL 2021!

Audyt marketingowy oceniający jakość komunikacji z Twoimi pacjentami.

więcej >
Blog post header image

6 niezbędnych informacji, których pacjenci szukają o Twoim gabinecie

Pacjent nie powinien szukać. Pacjent powinien znajdować! Nie wystawiaj jego cierpliwości na próbę. Jeśli nie znajdzie pomocy u Ciebie, to prawdopodobnie znajdzie ją u konkurencji. Jakich informacji może szukać pacjent w internecie?

więcej >
yii\base\ErrorException
Copied! Copy Stacktrace Search Stackoverflow Search Google Error

PHP Core Warningyii\base\ErrorException

PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand-6.Q16.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/alt/php74/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

$_GET = [
    'slug' => 'dentystycznie-dzien-dobry',
];